ГФK Јагодина – ФK Раднички Пирот 1:1 (1:0)

Утакмица пуна ритма, права првенствена, одиграна по веома тешком времену у којој су обе екипе показале да спремно дочекују почетак првенства и борбу за бодове.

У првом полувремену боља игра плавих момака у којој наши момци нису дозволили да гости ниједном озбиљније угрозе гол Весића. Углавном се играло на половини Пироћанаца а бољу игру домаћи тим је материјализовао у 24. минуту после одузете лопте, доброг додавања Данијела Стаменковића и још боље и сигурније реализације све бољег Владана Павловића. До краја првог дела имали су наши момци још неколико прилика за постизање поготка али их нажалост нису искористили.

У другом делу шеф стручног стаба Стаменковић извршио је десет измена и био је видљив пад у игри наше екипе. Гости су то искористили и из једне неопрезности наше одбране постигли погодак, испоставиће се за коначних 1:1.

Сутра на стадиону под Ђурђевим брдом гостује екипа ФK Раднички из Kрагујевца, утакмица се игра на главном стадиону а почетак је заказан за 17 и 3о часова.