Фудбалери Јагодине савладали су данас на Градском стадиону у Земуну домаћу екипу резултатом 1:0. Стрелац је био Предраг Медић у 38. месту. Освојен је седми бод у 3 утакмице и екипа је заузела друго место на табели Прве лиге Србије.

ФK Земун – ГФK Јагодина 0:1 (0:1)

Прва победа у гостима за нова три бода плавих са Белице!

Од првог минута видело се да су наси момци квалитетнији ривал и то су доказали у утакмици која је играна по великој врућини а противник био мотивисан да нанесе први пораз плавој чети. После почетног испитивања снага уследиле су и прве шансе за нач тим а најбољу пропучта Мићуновић после доброг продора и асистенције Ристића по десном боку. Није то омело Јагодинце, настављају са нападима и у 32. минуту видели смо, испоставиће се, тренутак одлуке. Владимир Илић је добро упослио Медића који је атомским ударцем савладао немоћног голмана домаћих. У другом делу домаћин је покушао да постигне погодак али никако није успео да озбиљније угрози голмана Весића док плави промашују неколико изгледних прилика а највећу Авдић који излази 1 на 1 са голманом Земунаца али траљавим шутем не успева да га савлада. У последњим тренуцима утакмице домаћин је кренуо на све или ништа, после корнера у насем шеснаестерцу нашао се и голман Пејовић, наша одбрана добро регује и Медић креће ка голу противника, са средине терене шутира лопту у празан гол али лопта пролази тик уз леву стативу. Судија је после тог покушаја означио крај утакмице и уследило је велико славље наших момака.