U trećoj proveri od početka priprema naši momci zabeležili pobedu – GFK Jagodina – FK Radan Lebane 7-1 (4-0)

Dobra predstava naših momaka a rezultat je možda i previsok u odnosu na to što smo mogli videti na terenu a uzimajući u obzir da su gosti iz Lebana samo pre dva dana počeli pripreme i da će ove godine biti ozbiljan takmac u Srpskoj ligi Istok.

U prvom poluvremenu dobra, ofanzivna i igra puta ritma koji je diktirao plavi orkestar predvođen sa klupe iskunsnim strucnjakom Ljubisom Stamenkovićem koji iz dana u dan igru Jagodinaca podiže na viši nivo!

U drugom poluvremenu su i jedan i drugi trener isprobavali svoje taktičke zamisli i nešto više od stotinu gledalaca je moglo da uživa u lepom i dopadljivom fudbalu.

Sledeća kontrolna utakmica igra se u sredu u Jagodini sa početkom od 17.30 časova a protivnik će biti Paraćinski FK SFS Borac.