У трећој провери од почетка припрема наши момци забележили победу – ГФK Јагодина – ФK Радан Лебане 7-1 (4-0)

Добра представа наших момака а резултат је можда и превисок у односу на то што смо могли видети на терену а узимајући у обзир да су гости из Лебана само пре два дана почели припреме и да ће ове године бити озбиљан такмац у Српској лиги Исток.

У првом полувремену добра, офанзивна и игра пута ритма који је диктирао плави оркестар предвођен са клупе искунсним струцњаком Љубисом Стаменковићем који из дана у дан игру Јагодинаца подиже на виши ниво!

У другом полувремену су и један и други тренер испробавали своје тактичке замисли и нешто више од стотину гледалаца је могло да ужива у лепом и допадљивом фудбалу.

Следећа контролна утакмица игра се у среду у Јагодини са почетком од 17.30 часова а противник ће бити Параћински ФK СФС Борац.