Nova, deveta pobeda u prvenstvu zahuktale Jagodinske mašinerije!!!

Od početka utakmice naši momci nametnuli su svoj stil igre, krenuli u napad od početka nadajući se što bržem pogodku, u tome su i uspeli u 24. minutu posle solo prodora brilijantnog Slobodana Stojkovića koji u srcu šesnaesterca pronalazi Veljka Jovanovića veliku nadu Jagodinskog fudbala koji manirom vrhunskog strelca loptu šalje iza leđa golmana gostiju.

Do kraja poluvremena plavi su kontrolisali igru ali ih je trenutak nepažnje u 40-om minutu skupo koštao. Gost posle dobro izvedenog kornera dolazi do izjednačenja 1-1, rezultat sa kojim se otišlo na poluvreme.

U drugom delu plavi kreću u napad od prvog minuta, odeolevao je gost, uspešno se branio sve do 69-og minuta kada Ninoslav Nikolić hitronogo krilo ćurana šalje loptu na pet metara od gola gostiju, na koju u punom trku naleće Stefan Stojanović Šilja jedan od najboljih strelaca u istoriji Srpske lige Istok i zakucava je u mrežu gostiju za erupciju oduševljenja na stadionu podno Đurđevog brda.