Нова, девета победа у првенству захуктале Јагодинске машинерије!!!

Од почетка утакмице наши момци наметнули су свој стил игре, кренули у напад од почетка надајући се што бржем погодку, у томе су и успели у 24. минуту после соло продора брилијантног Слободана Стојковића који у срцу шеснаестерца проналази Вељка Јовановића велику наду Јагодинског фудбала који маниром врхунског стрелца лопту шаље иза леђа голмана гостију.

До краја полувремена плави су контролисали игру али их је тренутак непажње у 40-ом минуту скупо коштао. Гост после добро изведеног корнера долази до изједначења 1-1, резултат са којим се отишло на полувреме.

У другом делу плави крећу у напад од првог минута, одеолевао је гост, успешно се бранио све до 69-ог минута када Нинослав Николић хитроного крило ћурана шаље лопту на пет метара од гола гостију, на коју у пуном трку налеће Стефан Стојановић Шиља један од најбољих стрелаца у историји Српске лиге Исток и закуцава је у мрежу гостију за ерупцију одушевљења на стадиону подно Ђурђевог брда.